Wczytywanie strony

Umów się na wizytę klikając swojego lekarza:

dr Marek Ogrodziński dr Ewa Ogrodzińska

“Naszą misją jest zapewnić naszym Pacjentkom opiekę na światowym poziomie opierając się na najnowszych badaniach i doniesieniach ze świata medycyny”

Ewa Ogrodzińska - Ukończyłam wydział lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, skąd pochodzę. Później przez wiele lat pracowałam na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach oraz w Sieradzu. W trakcie staży w klinikach w Warszawie przygotowujących do drugiego stopnia specjalizacji poznałam mojego męża i przeprowadziłam się za miłością mojego życia do Szczecinka. Tutaj od ponad 20 lat opiekuję się moimi Pacjentkami zarówno w naszym gabinecie prywatnym, jak i w ramach NFZ. Na przestrzeni lat odbyłam liczne szkolenia, w kraju i za granicą, w dziedzinie ginekologii i położnictwa, ginekologii dziecięcej, a także ginekologii estetycznej, która szczególnie leży w kręgu moich zainteresowań.

Marek Ogrodziński - Ukończyłem wydział lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu. Odbyłem liczne staże z zakresu ginekologii i położnictwa za granicą - m.in. w Bergen Op Zoom w Holandii czy w Baylor Collage of Medicine w Houston w Stanach Zjednoczonych. Przez 21 lat pracowałem na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu w Szczecinku, gdzie przez kolejne 6 lat pełniłem funkcję Dyrektora Medycznego. Przygotowując się do uzyskania II stopnia specjalizacji w Warszawie poznałem moją żonę i od tego czasu razem tworzymy naszą Klinikę. W 2008 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W roku 2020 zostałem certyfikowanym lekarzem uznanym przez The Fetal Medicine Foundation, dzięki czemu moim Pacjentkom oferuję również badania prenatalne.

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Umów się na wizytę klikając swojego lekarza:

dr Marek Ogrodziński dr Ewa Ogrodzińska

FAQ / Najczęsciej zadawane pytania

Przychodząc na pierwszą wizytę należy przygotować:

  • termin pierwszej miesiączki w życiu
  • informację, co ile dni występują miesiączki? (liczymy od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego dnia kolejnej miesiączki)
  • datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki

W przypadku kobiet, które nigdy nie współżyły, konieczny jest mocno wypełniony pęcherz moczowy do badania USG. Natomiast u kobiet współżyjącyc, pęcherz moczowy powinien być opróżniony.

Jeśli mają Panie wyniki badań wykonanych w przeciągu ostatniego roku, należy je ze sobą zabrać.

Ze względu na bezpieczeństwo naszych Pacjentek, receptę przedłużamy odpłatnie (100zł), jednorazowo, na jedno opakowanie leku - dotyczy wyłącznie antykoncepcji i hormonalnej terapii zastępczej.

Poniedziałek - Czwartek 16:00 - 20:00

Telefon: 94 374 49 75

Tak, oczywiście.

Jeśli jest to normalne krwawienie miesiączkowe, najlepiej byłoby przesunąć wizytę. Jeśli natomiast, jest to nieprawidłowe, przedłużające się krwawienie - koniecznym jest przyjąć na wizytę.

Tak, prosimy jednak, aby dzieci nie uczestniczyły w bezpośrednim badaniu ginekologicznym.

Czas wizyty jest czasem orientacyjnym. Proszę pamiętać, że może on ulec zmianie w zależności od potrzeb poszczególnych pacjentek.

Minimum 4 tygodnie.

Projekt i wykonanie strony www graffik.com.pl